2020 06 18 Skelbiamas konkursas Fondo direktoriaus pareigoms užimti

 

Skelbiamas konkursas eiti Viešosios įstaigos „Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas“ direktoriaus pareigas

 

Viešoji įstaiga „Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondasskelbia konkursą eiti direktoriaus pareigas.

Asmuo, kandidatuojantis į šias pareigas, turi atitikti bendruosius reikalavimus, keliamus asmeniui, priimamam į valstybės tarnautojo pareigas, turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, išmanyti kultūros, švietimo raidos procesus ir turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamojo darbo patirtį visuomenės informavimo srityje.

Pretendentai pateikia šiuos dokumentus: prašymą dalyvauti konkurse; asmens tapatybę ir išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas; gyvenimo aprašymą; pretendento anketą; dokumentų, liudijančių kitų kvalifikacinių reikalavimų atitikimą, kopijas (jeigu tokius dokumentus turi). Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Su konkursą laimėjusiu asmeniu sudaroma darbo sutartis penkeriems metams. Tas pats asmuo gali būti Fondo direktoriumi ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

Dokumentai priimami tiesiogiai arba registruotu laišku iki 2020 m. liepos mėn. 20 d. įskaitytinai adresu: Vokiečių g. 4, Vilnius,  telefonas pasiteirauti  8-5 2314750.

Atranka bus vykdoma 2020 m. liepos 21 – rugpjūčio 2 dienomis. Tiksli atrankos vieta, laikas ir forma kiekvienam pretendentui bus pranešta individualiai.

 

VšĮ "Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas" direktoriaus pareigybės aprašas

VšĮ "Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas" direktoriaus viešo konkurso tvarkos aprašas

Pretendento į Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo direktoriaus pareigas anketa

Mūsų draugai