2022 08 23 Skelbiami Visuomenės informavimo saugumo tikslinio konkurso rezultatai

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo taryba rugpjūčio 22 d. posėdyje patvirtino konkurso, skirto stiprinti informacinę erdvę ir tautinių bendrijų žiniasklaidą, rezultatus.
 
Konkursui buvo pateiktos 86 paraiškos, projektams reikalinga suma - 2 473 388 Eur, iš Fondo prašyta 1 755 839 Eur.
 
Kiekvieną paraišką vertino 5 ekspertai, vėliau ekspertų grupės posėdyje siūlę galimos paramos dydžius. Galutinį sprendimą dėl projektų finansavimo ir konkrečių sumų skyrimo priėmė taryba 2022-08-22 tarybos posėdyje.
 
Finansavimas skirtas 55 projektams - 489 668 Eur. Visą paramos gavėjų sąrašą galima rasti čia.
 
Sutartys su paramos gavėjais bus pasirašomos nuo rugpjūčio 24 d. iki rugsėjo 21 d. Sutarties ir jos priedų formas galima rasti čia.
 
Gavusieji finansavimą pareiškėjai turės užpildyti sutarties ir pirmo bei antro priedų po du egzempliorius, pasirašytus atsiųsti paštu į Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondą (Vokiečių g. 4, Vilnius).
 
Paramą gavę projektai turės būti įgyvendinti šių metų IV ketvirtį. Vyriausybė papildomą finansavimą visuomenės informavimui skyrė atsižvelgusi į tai, kad dėl Rusijos karo veiksmų Ukrainoje buvo apriboti tam tikri kanalai, tapo labai svarbu pateikti aktualią informaciją tautinių mažumų kalbomis, mažinti neigiamą Rusijos ir Baltarusijos dezinformacijos įtaką.
 
Daugiau informacijos:
Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo direktorius
Gintaras Songaila
Tel. 8-650 70601
El.p. direktorius@srtfondas.lt
Mūsų draugai